Magyar Kupa: a Felcsútnak sikerült, ami a Fradinak nem

Elbúcsúztatták a Kisvárdát.
A párharcok egy mérkőzésen dőlnek, és szerda este már a kupa következő körének sorsolását is megtartják.

Az élvonalbeli Puskás Akadémia a másodosztályban feljutóhelyen álló Kisvárda vendége volt a Magyar Kupa országos főtáblájának nyolcadik fordulójában, kedden déltől.

A 18. percben Balogh Balázs elvette a labdát Hej Viktortól, gyorsan reagáló csapattársai közül pedig Ulysse Diallo lőtt a kimozduló Molnár F. Tamás kapus mellett a hálóba (0-1).

Ezt olvastad már?
Honvéd-balhé: kiderült, miért rúgták ki a válogatott védőt

Az első félidő második felében erőszakosabban, támadóbb felfogásban futballozott a Kisvárda, egyenlítenie azonban nem sikerült.

Az 59. percben Szécsi Márk szólója úgy zárult, hogy megpróbálta átemelni a kapust, de Molnár F. Tamás lefülelte a labdát. A 76. percben Molnár Gábor gólját les miatt nem adta meg Kassai Viktor, a felcsútiak ennek ellenére a 16 közé jutottak.

A Kisvárda az előző körben óriási meglepetésre a címvédő Ferencvárost búcsúztatta, most azonban a legnagyobb helyzeteit sem tudta értékesíteni.