Haladás: Király – Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak – Kiss T., Kiss B., Tóth M. – Mészáros (Ramos 65.), Williams (Németh 77.), Rácz (Halmosi 58.). Vezetőedző:
Pacsi Bálint
DVTK: Antal – Tóth B. (Nono 32.), Kocsis, Lipták, Eperjesi – Óvári, Vela, Forgács , Busai – Ioannidis (Nagy 85.), Szarka (Ugrai 46.). Vezetőedző: Bódog Tamás
Gólszerző: Lipták (49.), Ugrai (50.),
Nono (70.)

Az első 45 perc komoly erőpróba elé állította a találkozóra kilátogató kevéske nézőt, hiszen ebben a hűvös időben, ha valaki elalszik, annak könnyen komoly beláthatatlan következményei lehettek volna.

25 percet kellett várni az első helyzetre, Mészáros fejesét védte nagy bravúrral Antal, majd három perccel később Rácz villanásánál volt dolga a DVTK kapusának.

Több említésre méltó jelenet nem történt ebben a játékrészben.

A 49. percben a csereként beálló Ugrai Roland remek szabadrúgása után Lipták szerezte meg a vezetést a DVTK-nak. Nagyon okos gólt fejelt. 0-1. Egy perccel később jöt a következő diósgyőri gól. Ugrai szerezte a szundikáló Haladás védelem mellett. 0-2.

Nincs visszaút!
Piálás, éjszakázás? A Nagy Dominik-sztori
Padlóra került a Haladás Fotó: Vágvölgyi Bálint, Nyugat.hu

A szombathelyiek játéka tejesen szétesett, idő kérdése volt az újabb DVTK-gól. A 70. percig kellett rá várni, Nono lőtte messziről, a felső lécről vágódott a gólvonal mögé. 0-3.

A mérkőzés hajráját megnyomta a hazai csapat, Ramos kapufát is fejelt, de a csúfos vereséget nem tudta elkerülni.