Debütált a Juve-csatár a Honvédban

Nem hozott gólt a Videoton elleni edzőmeccs.
Bp. Honvéd – Videoton FC 0-0
Bozsik-stadion
Honvéd: Kemenes (Vajda, a szünetben) – Ignjatovics, Lovrics, Kamber, Ikenne-King – Nagy G. (Gazdag, 64.), Hidi (Rózsahegyi, 64.), Szilágyi (Erdős, a szünetben) – Youla (Vasziljevics, a szünetben), Paolucci (Ihrig-Farkas, 69.), Holender (Vernes, a szünetben). Edző: Marco Rossi
Videoton: Kovácsik – Nego (Szekeres, a szüneben), Vinícius (Soumah, a szünetben), Fejes (Kiprich D., 63.), Szolnoki R. (Stopira, a szünetben) – Pölöskei Zs. (Bognár B., 63.), Trebotics – Oliveira (Sejben, a szünetben (Géresi, 72.)), Szuljics (Heffler, a szünetben), Gyurcsó (Ivanovszki, a szünetben) – Feczesin (Rudolf G., a szünetben). Edző: Horváth Ferenc

A válogatott Európa-bajnoki pótselejtezője miatt nem rendeznek bajnoki fordulót ezen a hétvégén az élvonalban. A Honvéd és a Videoton a szünetet kihasználva edzőmeccset játszott péntek délben.

A fővárosiaknál a kezdőcsapatban kapott helyet az olasz Juventus neveltje, Michele Paolucci, aki próbajátékon szerepel a klubnál. A Videoton kezdőcsapatában pedig az a Gyurcsó Ádám szerepelt, aki legutóbb még a válogatottal készült Telkiben.

Az első félidőben mindkét oldalon adódtak lehetőségek, Kovácsik és Kemenes is bemutatott egy-egy bravúrt, illetve volt, hogy a védőknek kellett tisztázniuk a gólvonal előtt, gól azonban nem esett
– derült ki a Videoton honlapjánakbeszámolójából.

A második játékrész is a jól záró védelmekről szólt, és a Honvéd fiatal kapusa, a mindössze 16 éves Vajda Dániel is kiválóan szállt be, nem jutott túl rajta a labda. A másik kapunál a kapufa is kisegítette Kovácsik Ádámot: Ikenne-King tévedett néhány centit egyik lövésénél. Nem hozott gólt a találkozó: a vége 0-0.