Újabb paksi döntetlen

Ezúttal a Szigetszentmiklóst nem tudta legyőzni Csertői Aurél csapata.

A másodosztályú Szigetszentmiklóst fogadta felkészülési mérkőzésen a Paks, szerdán délelőtt.

A szünet előtt Lévai a bal oldalon egyedül megindult, Kocsis ugyan kísérte, de szerelni nem tudta, így 12 méterről átemelte a labdát a kifutó és elvetődő Székely György felett (0-1). A meccs utolsó percében egy kezezésért megítélt büntetőt értékesített Balázs Zsolt, ezzel egyenlítettek az élvonalbeli hazaiak (1-1) – tudósított a Paksi FC honlapja.

Paksi FC – Szigetszentmiklósi TK-Erima 1-1 (0-1)

Paks

Paks: Székely Gy. – Vági (Kulcsár D., 67.), Rodenbücher (Gévay, 67.), Kocsis G. (Lenzsér, 67.), Báló (Szabó J., 67.) – Nagy R. (Kesztyűs, 67.), Papp K. (Kecskés, 67.) – Kiss T. (Hahn, 67.), Kővári (Bertus, 67.), Fröhlich (Bor D., 67.) – Szakály D. (Balázs Zs., 67.). Edző: Csertői Aurél
SzTK: Sánta – Puskás, Vágó, Kovács J. (Kornis, a szünetben), Polyák (Benkő-Bíró, 57.) – Domonkos, Szepessy (Szabó B., 60.) – Lévai, Kollega (Bonifert, 55.), Barna Zs. (Benkő K., 76.) – Benkő K. (Hevesi-Tóth, 60.). Edző: Horváth Ferenc

Gólszerzők: Balázs Zs. (tizenegyesből, 90.), illetve Lévai (43.)