Horvátországban kapott ki a Paks

A horvát Osijek elleni felkészülési meccsen 3-0-s vereséget szenvedett Csertői Aurél csapata.
NK Osijek (horvát) – Paksi FC 3-0 (1-0)
Eszék, Horvátország
Paks: 1. félidő: Székely – Vági, Lenzsér, Gévay, Szabó J. – Papp K. – Kővári, Kecskés T., Bertus, Bartha– Balázs Zs. 2. félidő: Molnár P. – Bagó, Tamási Zs., Rodenbücher, Báló – Kesztyűs – Kiss T., Szakály D., Hahn, Bor D. – Fröhlich. Edző: Csertői Aurél
Gólszerzők: Spoljaric (tizenegyesből 7.), Sorsa (55.), Strkalj (90.)

Egy új arccal a soraiban lépett pályára a Paksi FC a horvát NK Osijek elleni edzőmeccsen. Az eszéki találkozón kezdőként jutott szóhoz a Pécsről távozó Kővári Róbert.

A találkozó hetedik percében szereztek vezetést a hazaiak: Lenzsér tizenhatoson belüli buktatása után Spoljaric váltotta gólra a megítélt büntetőt (1-0). A félidőben több gól nem esett, a második negyvenöt percben azonban eldöntötte a meccset a horvát csapat: az 55. percben Sorsa egy kényszerítő végén lőtt a kapuba (2-0).

A végeredményt Strkalj állította be: a 90. percben Molnár Péter röviden ütötte ki a labdát, amit az ellenfél játékosa öt méterről a kapuba juttatott (3-0).