Vezetett, majd egyenlített a Paks

A tolnaiak a meccs elején előnybe kerültek a Vasas otthonában, de végül csak döntetlent játszottak.

Mégsem maradt el a másodosztályban listavezető Vasas és az élvonalbeli Paks mérkőzése, de a két csapat nem Lipóton, hanem a Fáy utcai műfüves pályán találkozott egymással.

A hetedik percben Bartha Lászlót buktatták a tizenhatoson belül, a büntetőt Báló Tamás értékesítette (0-1). Az 59. percben Czvitkovics beadását Berecz lőtte a jobb felsőbe, nyolc méterről (1-1). A hetvenedik percben Remili elcsípett egy keresztpasszt, eltolta Molnár Péter mellett, majd a bal alsóba küldte a labdát (2-1). A 85. percben Bertus kiugratta Könyvest, aki a kifutó kapus mellett a bal alsó sarokba lőtt (2-2) – tudósított a Paksi FC honlapja.

Vasas FC – MVM Paks 2-2 (0-1)

Fáy utca, zárt kapus

Vasas. 1. félidő: Hermány – Görgényi, Grúz, Debreceni, Hangya – Berecz, Gál M., Lázok – Vida, Ferenczi, Remili. 2. félidő: Németh G. – Szabó B., Tamás L., Preklet, Hajdú N. – Czvitkovics, Nagy T., Murka – Ádám M., Kenesei, Menyhárt. Edző: Szanyó Károly

Paks: Molnár P. – Vági, Rodenbücher, Gévay, Báló – Kesztyűs B., Kecskés, Balázs Zs. – Haraszti, Simon A., Bartha. Cserék: Csernyánszki, Bagó, Eppel, Bor, Tamási Zs., Nagy R., Bertus, Könyves, Kiss T., Hahn. Edző: Csertői Aurél

Gólszerzők: Berecz (59.), Remili (70.), illetve Báló (tizenegyesből 7.), Könyves (85.)