Most edzőmeccsen kapott ki a Haladás

Felkészülési mérkőzésen sem tud győzni Szentes Lázárral a Haladás, igaz, a Sturm Graz ellen ez nem meglepetés. Az osztrákok 4-2-re verték a szombathelyieket.

A vaol.hu tudósítása alapján a Wildonban játszott felkészülési mérkőzés első félidejében a Sturm Graz nagy fölényben játszott és vezetést is szerzett, amit Gaál Bálint egy váratlan bombagóllal kiegyenlített.

A második félidőben nyolc perc alatt lőtt kettőt az osztrák csapat, 3-1 után Városi góljával egy kontra végén közelebb került a Haladás, de a Sturm a 79. percben belőtte negyedik gólját is. A hajrában akadt lehetőség itt is, ott is, de az eredmény nem változott.

Sturm Graz (osztrák) – Szombathelyi Haladás 4-2 (1-1)

Wildon, Ausztria

Haladás: Rózsa – Schimmer, Fehér Z. (Füredi, a szünetben), Dvorschák (Jagodics M., 53.), Devecseri – Kopúnek (Szakály A., 75.), Iszlai (Jefremov, 60.) – Gaál, Radó (Zamostny, 60.), Gyurján (Városi, 60.) – Rocchi (Nagy O., a szünetben). Edző: Szentes Lázár

Gólszerzők: Madl, Sztankovics (tizenegyesből), Echrenreich, Tadics, illetve Gaál, Városi