Véber vesztes bemutatkozása

Lejátszotta első felkészülési mérkőzését az új vezetőedző, Véber György irányításával a Pécs, amely a Paks otthonában lépett pályára. A hazaiaknál pályára lépett Simon Attila, akinek a maradása még mindig nem biztos, és ott volt a pályán a korábban Olaszországban szereplő Tamási Zsolt is. A vendégeknél feltűnt Vermes Krisztián, aki már Mezőkövesden is Véber játékos volt. A meccs egyetlen gólja a 67. percben született: Kiss Tamás nagyszerű passz adott Csorba Szabolcsnak, aki tíz méterről a kifutó kapus mellett a kapu bal oldalába lőtt (1-0).

MVM Paks – Pécsi MFC-Matias 1-0 (0-0)

Paks. Játékvezető: Berger

Paks 1. félidő: Molnár P. – Kulcsár D., Lakatos G., Kovács G., Báló – Kecskés, Nagy R. – Könyves, Bertus, Bartha – Simon A. 2. félidő: Csernyánszki – Heffler T., Bagó, Szekszárdi, Bor – Kesztyűs, Tamási Zs. – Csorba, Kiss T., Steinbach (Tóth D.) – Eppel. Edző: Csertői Aurél

Pécs 1. félidő: Gőcze – Nagy J., Balogh B., Romics, Mohl – Horváth A., Wittrédi – Szatmári, Kővári, Gránicz – Rácz F. 2. félidő: Holczer – Manjrekar, Vermes, Gajág, Mohl – Turi T., Lantos – Bailo, Beke, Gránicz – Zsdrál. Edző: Véber György

Gólszerző: Csorba (67.)