Torghelle ismét gólt lőtt

Az MTK 4-1-re győzött a szlovák első osztályú Zlate Moravce elleni edzőmeccsen.

Az MTK a szlovák élvonalban nyolcadik helyezett Zlate Moravce csapatával játszott felkészülési mérkőzést szombat délután.

A 16. percben Csiki futotta le a védelmet a bal szélen, majd középre adott az érkező Torghellének, aki higgadtan a hálóba lőtt (1-0). A folytatásban Torghelle átlépett egy beadást, így Csiki ziccerben lőhetett kapura. A kapus bravúrral hárított, de Torghelle közelről bepofozta a labdát (2-0).

Az 57. percben Bese végzett el gyorsan egy szabadrúgást, amivel Horváth Zsolt lépett ki. Önzetlenül középre passzolt, ahol Eppel érkezett, és a kapuba lőtt (3-0). A 61. percben tizenegyesből szépített a szlovák csapat. A lefújás előtt Pintér András ugratta ki Eppelt, aki egy pattanás után lőtt a hálóba (4-1) – tudósított az MTK Facebook-oldala.

MTK – Zlate Moravce (szlovák) 4-1 (2-0)

MTK: Hegedüs L. – Nagy, Kálnoki Kis, Kelemen, Hajdu – Vukmir, Kanta J. – Bese – dr. Horváth Zs., Torghelle, Csiki. Edző: Garami József

Gólszerzők: Torghelle (2), Eppel (2)