Pakson is Borban az igazság

A fiatal Bor Dávid lőtte a győztes gól a Kozármisleny elleni, szombat edzőmeccsen.

Ötödik téli edzőmeccsét is megnyerte a Paks, amely ezúttal az NB II-ben sereghajtó Kozármisleny ellen lépett pályára. A tolnaiaknál ezúttal már játszott Bori Gábor, aki mégsem igazol Diósgyőrbe.

A 35. percben Lázok János szabadrúgását középen Nyári bokából megcsúsztatta, és a labda a kapu bal oldalában kötött ki (1-1). A szünet után egy kontra végén Nagy Mihály Krisztián 15 méterről lőtt a kapuba (1-1). A 73. percben egy gyors kontra végén Nagy Olivér középre adta a labdát, ahol Bor Dávid érkezett, és az ötösről a hálóba lőtt (2-1) – tudósít a Paksi FC honlapja.

MVM Paks – Kozármisleny SE 2-1 (1-0)

Paks. Játékvezető: Kovács J. Z.

Paks 1. félidő: Molnár P. – Kulcsár D., Nyári T., Horváth G. (Kovács G., 12.), Báló – Windecker, Tóth B., Kecskés – Könyves, Délczeg, Lázok. 2. félidő: Molnár P. – Bori, Nyári, Kovács G., Szabó J. – Szekszárdi, Kiss T., Báló – Nagy O., Simon A., Bor. Edző: Csertői Aurél

Kozármisleny: Helesfay – Kiss M., Szabó B., Vattai, Fenyvesi – Kovács T., Kovács D. (Vituska, a szünetben), Nagy E. (Varga B., 53.), Nagy M. K., Cziráki (Fitos, a szünetben), Oláh L. (Pap R., 71.). Edző: Eduardo Almeida

Gólszerzők: Nyári (35.), Bor (73.), illetve Nagy M. K. (51.)