Három gól és három kiállítás

Eseménydús meccsen nyert a házigazda Kisvárda a Vasas ellen a csoportkör ötödik fordulójában.

Két mérkőzéssel már kedden megkezdődött a Ligakupa utolsó előtti, ötödik csoportköre. A Gyirmót az Ajka otthonában nyert, a Kisvárda pedig a Vasast győzte le. Utóbbi mérkőzés a harmadik számú hazai sorozathoz képest szokatlanul sok szabálytalanságot hozott. Az angyalföldiek már a meccs legelején emberhátrányba kerültek, hiszen kapusuk, Hermány Bence szabálytalankodott, ezért a játékvezető kiállította. A szabolcsiak a tizenegyesből megszerezték a vezetést, amit a szünet után növeltek. A folytatásban tovább csökkent a vendégcsapat létszáma, Recklet is piros lapot kapott. A mérkőzés legvégén egy kisvárdai játékosnak is villant a piros, és a büntetőből szépített a Vasas (2-1).