Solymosi bíró kapott egy maflást

Megütötték a játékvezetőt, ezért félbeszakadt a DVSC szombati felkészülési mérkőzése.

Az ukrán élvonalban szereplő Ungvár együttesét fogadta felkészülési mérkőzésen a DVSC-TEVA.

Lendületesen kezdtek a csapatok, az első percekben Bódi és Korhut révén a Loki veszélyeztetett. Negyedóra elteltével kiegyenlítetté vált a játék, a kapuk kevésbé forogtak veszélyben. Aztán az egyik ukrán kontratámadás végén büntetőhöz jutott a vendégcsapat, amelyet Balasov értékesített. A félidő vége előtt Kulcsár Tamás lövését védte bravúrral a vendégek kapusa, így ukrán vezetésnél vonultak pihenőre a csapatok.

A második félidőben egyre paprikásabb lett a játék. Ennek eredményeképpen egy ártalmatlan szituáció után Solymosi Péter játékvezető az 57. percben előbb kiállította az Ungvár csapatkapitányát, Jezerszkijt, majd – miután a lökdösődés során őt is megütötték – lefújta a mérkőzést – írja a dehir.hu.

Debreceni VSC-TEVA – Hoverla Ungvár (ukrán) 0-1 (0-1) az 57. percben félbeszakadt