Egyelőre az edzőváltás sem segített a Fehérváron

Hazai pályán 1-0-s vereséget szenvedett a Fehérvár labdarúgócsapata a Puskás Akadémiától a Magyar Kupa 4. fordulójának záró mérkőzésén.

Hihetetlen iváncsai bravúr, őrült nagy Fradi-blama
Hosszabbításban a harmadosztályú csapat jutott tovább a Magyar Kupában.

A mérkőzés egyetlen gólját egy gyönyörű mozdulat után a horvát Jakov Puljic szerezte a 24. percben.

A fehérváriak Michael Boris távozása után hétfőn Huszti Szabolcsot nevezték ki vezetőedzőnek, de egyelőre ő sem tudta felrázni a hullámvölgyben lévő csapatot.

Magyar Kupa, 4. forduló (a 16 közé jutásért)

MOL Fehérvár FC – Puskás Akadémia FC 0-1 (0-1)
Iváncsa KSE (NB III) – Ferencvárosi TC 3-2 (1-2, 1-0, 1-0) – hosszabbítás után
Credobus Mosonmagyaróvár (NB II) – Kisvárda Master Good 0-3 (0-1)
BTE Felsőzsolca (megyei I.) – MTK Budapest (NB II) 0-6 (0-1)
Debreceni EAC (NB III) – Debreceni VSC 0-4 (0-2)
FC Nagykanizsa (NB III) – Békéscsaba 1912 Előre (NB II) 1-4 (0-1)
Balatonfüredi FC (NB III) – Paksi FC 0-3 (0-1)
Nagyatádi FC (megyei I.) – Monor (NB III) 0-3 (0-2)
Nyergesújfalu SE (megyei I.) – Mezőkövesd Zsóry FC 1-4 (0-3)
Budafoki MTE (NB II) – Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II) 1-0 (0-0, 0-0, 0-0) – hosszabbítás után
ESMTK (NB III) – BFC Siófok (NB II) 3-1 (1-1, 1-1, 2-1) – hosszabbítás után
Szombathelyi Haladás (NB II) – Budapest Honvéd 1-2 (1-2)
FC Ajka (NB II) – Újpest FC 1-3 (1-1)
Kolorcity Kazincbarcika SC (NB II) – ZTE FC 0-2 (0-1)

A nyolcaddöntő sorsolására csütörtökön 20 órától kerül sor az M4 Sporton.