Kovács Tamás / MTI

Hihetetlen iváncsai bravúr, őrült nagy Fradi-blama

Hatalmas meglepetésre kiesett a Ferencváros labdarúgócsapata a Magyar Kupa negyedik fordulójában: az Európa Ligában vitézkedő bajnoki címvédő az NB III-as Iváncsa otthonában 3-2-re kikapott hosszabbítás után.

Kicsit furcsának tűnhet, de a két klub három nap alatt másodszor csapott össze egymással: a harmadosztályban ugyanis az Iváncsa a Fradi tartalékcsapatával csapot össze a Közép-csoport 13. fordulójában, és végül 1-1-es döntetlent ért el.

Így égett meg Iváncsán a Fradi futballcsapata
Nézze meg hatperces összefoglalóban a Magyar Kupa bombameglepetését!

Hasonló eredménnyel előzetesen beérte volna az Magyar Kupában is, a felek 2019 szeptemberében ugyancsak összefutottak a sorozatban, akkor a fővárosiak Leandro, Skvarka, és Sigér góljaival 3-0-ra megnyerték.