A Kisvárda 1-0-ra győzött a Debrecen ellen az NB I 29. fordulójában.
A találkozót ugyan a Kisvárda irányította, a Debrecen azonban láthatóan jól megszervezte a védekezését, nem engedte kibontakozni riválisát. Mezőnyben fölényben futballozott a hazai gárda, de komoly helyzetet nem tudott kialakítani az első félidőben.
A hajrában a Lokinak óriási lehetőségei maradtak ki – Dorian Babunski kissé túlfutott a labdán, majd egy beadás után Baráth fejelt a lécre –, így a Kisvárda végül megszakította négymeccses nyeretlenségi sorozatát.
A Kisvárdának így már 49 pontja van, amivel klubrekordot döntött élvonalbeli szereplését illetően. A várdaiak ezzel a sikerrel feljöttek a tabellán a második helyre, és jobb gólkülönbségük révén ott is maradtak, mivel a Puskás Akadémia elvesztett két pontot a Fehérvár ellen a hosszabbításban.
Ahol a futball esze és szíve találkozik!
Válogatott írások a legjobbaktól.
Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban!
Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt.
Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék.