Magyar foci

A forduló meglepetését elszenvedő focicsapat vizsgálatot kért saját meccsére

A MOL Magyar Kupa nyolcadik fordulójának meglepetését az NB III-as Tállya KSE produkálta, amely hazai pályán 5-3-ra nyert a másodosztályú Kaposvári Rákóczi ellen.

A találkozó érdekesen alakult, félidőben még 2-0-ra vezetett az NB II-es együttes, ennek ellenére az 53. és a 65. perc között négy gólt kapott a Tállya ellen. A mérkőzést követő órákban aztán a kaposvári focicsapat közölte, vizsgálatot kezdeményez.

Klubunk tulajdonosa, vezetősége és szakmai stábja elhatárolódik a MOL Magyar Kupa nyolcadik fordulójába lejátszott Tállya KSE–Kaposvári Rákóczi FC mérkőzésen történtektől. A klub vezetősége – a több száz szurkoló véleményét is figyelembe véve – kezdeményezi a találkozó kivizsgálását a Magyar Labdarúgó Szövetségnél és a Szerencsejáték Zrt.-nél. Klubunk vezetősége ezúton is elnézést kér minden Rákóczi-szurkolótól és minden kaposvári polgártól

– írja a rakoczifc.hu.

A Tállya KSE cikkünk megjelenésekor még nem reagált a történtekre.

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

A cikkhez ide kattintva szólhatsz hozzá.
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.