Nikolics ismét elintézte a Diósgyőrt

Pályafutása során hatodszor is betalált a Diósgyőr kapujába Nikolics Nemanja, a Fehérvár FC csatára, akinek vezérletével csapata 3-0-ra győzött a rivális ellen az NB I 11. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

Radó és Feczesin góljaival nyert, hét bajnoki óta veretlen a Vasas
Már csak három pont a hátránya a feljutást érő második helyen álló, ezúttal vereséget szenvedő Budaörs mögött.

A válogatott csatár a 36. percben szerzett vezetést a hazaiaknak, miután jól érkezett Funsho Bamgboye bal oldali beadására (1-0).

A 2-0-s végeredményt a 80. percben Budu Zivzivadze állította be, aki Nego Loic passzát váltotta gólra – nem volt nehéz dolga, hiszen üresen tátongott a kapu (2-0).

A 91. percben még egy büntetőt is kapott Fehérvár, azt Ivan Petrjak lőtte be, beállítva a 3-0-s végeredményt.

NB I, 11. forduló

Fehérvár – Diósgyőr 3-0 (1-0)
gól: Nikolics (36.), Zivzivadze (80.), Petrjak (91., 11-esből)

Kiemelt fotó: A mérkőzés első gólját Nikolics Nemanja szerezte (MTI/Vasvári Tamás)