Bognár György: A hazaiak 20-25 percet elcsaltak a mérkőzésből, a játékvezető pedig sokat segített nekik ebben

Bognár György irányításával öt győzelem és egy döntetlen után először kapott ki a Paks az NB I-ben: a 11. forduló nyitómeccsén a Kisvárda 3-1-re nyert hazai pályán. A meccset követően vendégek vezetőedzője azt mondta, a vereséget el tudja fogadni, mert az benne van a játékban, de kritikus volt a játékvezető, Kárpály Mihály tevékenységével kapcsolatban.

Az NB I második helyére nyomult fel a Paksot megállító Kisvárda
Hatmeccses veretlenségi sorozatuk szakadt meg Bödééknek.

„Azért nem tudok mérges lenni, ha egy játékvezető nem ad meg egy büntetőt, mert ez benne van a játékban.

Az viszont nincs benne, hogy annak a csapatnak segít, amely húzza az időt.

Mi hiába próbálunk iramot menni, ha a hazai csapat legalább 20-25 percet elcsalt a meccsből, a játékvezető pedig sokat segített nekik ebben” – mondta az M4-nek Bognár György.

A Kisvárda ezzel a győzelemmel megelőzte a Paksot és feljött a második helyre. Egy pont a Ferencváros előnye a tabella élén, de két mérkőzéssel kevesebbet játszott ellenfelénél.