Pazar szabadrúgásgóllal fordított Zalaegerszegen az újonc

Bár az első tíz percben veszélyesen játszott és megérdemelten szerzett vezetést a ZTE, a vendég Budafok másodperceken belül egyenlített, végül két újabb góllal 3-1-re győzött is az NB I 8. fordulójában.

Mély gödörbe került a Puskás Akadémia
Több mint két hónap után nyert újra bajnokit a DVTK.

A hazaiak a 10. percben szereztek vezetést Szalai Dániel révén (1-0), de a Budafok az ellentámadásból egyenlített Kovács Dávid jóvoltából (1-1).

A 21. percben már a vendégeknél volt az előny, Kulcsár Kornél a 16-os jobb csücskétől középre ívelés helyett kapura szúrta a labdát, amely szépen vágódott a rövid bal felső sarokba (1-2).

A végeredményt a három perccel korábban beállt Skribek Alen a 76. percben állította be (1-3).

Sorozatban negyedszer kapott ki a Mezőkövesd
A Fehérvár idegenben győzött 2-1-re.

A Budafok sorozatban harmadszor nyert és tapad az élmezőnyre, míg a zsinórban harmadik vereségét elszenvedő ZTE a tabella alsó harmadában foglal helyet.