27 percnyi gólvarázs Debrecenben, Várhidivel nyert a Kaposvár

Azok után, hogy az első hat meccséből négyet megnyert, és mindössze négy gólt kapott az Ajka csapata, a legutóbbi két fordulóban öt-öt alkalommal zörrent meg a hálója. A Budaörs elleni 15 után vasárnap, a labdarúgó NB II 8. fordulójában Debrecenben kapott ki 5-3-ra.

Váratlanul nagy pofont kapott hazai pályán az MTK
A ZTE vendégként szakította meg a fővárosi csapat veretlenségét.

De milyen mérkőzésen?! A tavaly még élvonalbeli DVSC a 63. percig nem tudott mit kezdeni a vendégekkel, akkor Bárány Donát talált be, és ezzel egy csapásra megváltozott a mérkőzés képe.

A Loki kilenc perc alatt 3-0-s előnyre tett szert, de a 80. percben már 3-2 volt állást. az utolsó tíz percben még három gól született, végül a Debrecen – a triplázó Bárány vezetésével – 5-3-ra győzött.

Otthon kapott négy gólt az Újpest
A fővárosiak ezúttal a Kisvárdától szenvedtek vereséget az NB I-ben.

A másik debreceni csapat, a DEAC a Gyimót vendégeként kapott ki 3-0-ra, így a hazaiak feljöttek a tabella 2. helyére, míg a harmadik pozíciót a még mindig veretlen Békéscsaba foglalta el, amely 2-0-ra győzött a Nyíregyháza ellen.

Korábbi szövetségi kapitány mentheti meg a Kaposvárt
Hét nyeretlen forduló után Waltner Róbertet Várhidi Péter váltotta.

Az eddig botladozó ETO FC Győr – a duplázó Priskin Tamás és Lipták Zoltán két-két góljával 5-0-ra győzött Kazincbarcikán, míg az eddig nyeretlen Kaposvár, immáron az egykori szövetségi kapitány, Várhidi Péter irányításával 3-0-ra nyert a Budaörs vendégeként.