Otthon kapott négy gólt az Újpest

Nem tudott kilábalni a hullámvölgyből az Újpest labdarúgócsapata, amely a legutóbbi, Puskás Akadémia elleni idegenbeli vereséget követően most hazai pályán szenvedett 4-2-es vereséget a Kisvárdától.

Váratlanul nagy pofont kapott hazai pályán az MTK
A ZTE vendégként szakította meg a fővárosi csapat veretlenségét.

„Kurva gyenge” – zúgott fel néhány torokból a rigmus a Szusza Ferenc Stadionban 25 perc után, ennyi kellett a vendég kisvárdaiaknak, hogy Claudiu Bumba lövésével, majd Slobodan Simovic fejesével 2-0-s előnyre tegyenek szert.

A lila-fehérek megemberelték magukat, Antonio Perosevic a 28. percben szépített, majd egy nagy bombával a 39. percben ki is egyenlítette a hátrányt.

A szurkolók hihették, hogy 2-2 után a második félidőben folytatódik az újpesti lendület, ehelyett az 59. percben Rubus Tamás közelről ismét a vendégeknek szerzett előnyt (2-3).

Öt perc múlva pedig Niko Datkovic beállította a 2-4-es végeredményt.

NB I, 4. forduló

Újpest FC – Kisvárda 2-4 (2-2)
gól: Perosevic (28., 39.), illetve Bumba (10.), Simovic (24.), Rubus (59.), Datkovic (64.)

Kiemelt fotó: Facebook/Kisvárda FC