Kiütötte ellenfelét a Fradi, Tokmac triplázott

Nem várt csodát a Paksi FC labdarúgócsapata a Ferencváros elleni idegenbeli bajnokin, hiszen a koronavírus miatt már az is csoda volt, hogy egyáltalán ki tudott állni. Azt kell mondani, még egy ekkora vereség is benne volt a pakliban.

Nem egyezett bele a Fradi a halasztásba, megtartják a Paks elleni meccset
A Tolna megyei klub honlapja szerint a koronavírusos fertőzöttek száma emelkedett az elmúlt napokban.

A Tolna megyei klub szerette volna elérni, hogy a mérkőzést elhalasszák, ebbe azonban a Fradi nem ment bele, így a kezdőcsapatban és a kispadon is újoncok és fiatalok foglaltak helyet.

Egy percig sem tudta magát tartani a Paks, egy labdavesztést követően Tokmac szerzett vezetést a hazaiaknak (1-0).

A 20. percben már duplázott a csatár, aki ezúttal Heister bal oldali beadását vágta a léc alá (2-0).

A 28. percben már a harmadik gólját szerezte Tokmac, ezúttal Windeckertől vette el a labdát, majd 20 méterről is betalált (3-0).

Szünet után ott folytatta a Fradi, ahol abbahagyta, a 46. percben Boli már négyre növelte az előnyt (4-0).

A 63. percben Szélpál megkapta a második sárga lapját, a Paks emberhátrányban folytatta.

Az 5-0-s végeredményt Boli állította be a 92. percben.