Pontot mentett a Debrecen, de így is maradt kiesőhelyen

2-2-es döntetlent játszott a Debrecen a Puskás Akadémia ellen az NB I 29. fordulójában.

Úgy kezdte a meccset a Debrecen, ahogy az életéért küzdő csapatnak kezdenie kell, Bódi passza után Adeniji már a 6. percben előnyhöz juttatta a Lokit.

A Debrecen vezető gólja a Puskás Akadémia ellen

Bekezdett a DVSC (Debreceni Vasutas Sport Club), Tunde Adeniji góljával már a hatodik percben vezetést szerzett a Puskás Akadémia ellen.Élőben a meccs: https://bit.ly/2C4H2Fe.

Közzétette: M4Sport – 2020. június 13., szombat

A hátsó alakzat azonban nem állt a helyzet magaslatán, és ezt Knezevic használta ki, az elé fejelt labdát kapásból vágta a bal sarokba.

A Puskás Akadémia egyenlítése a DVSC ellen

Nem volt a helyzet magaslatán a Loki védelme, Josip Knezevic révén pedig büntetett a Puskás Akadémia, 1-1.Élő: https://bit.ly/2C4H2Fe

A második félidőben a felcsútiak a holland Van Nieff szabadrúgásával fordítani tudtak,

Van Nieff gólja a Debrecen ellen

Van Nieff tűpontos szabadrúgása után már a Puskás Akadémia vezetett Debrecenben. 🇭🇺⚽️Élő közvetítés: 👉👉👉 https://bit.ly/2YvBsTY

de erre viszonylag hamar jött a válasz, Adeniji szép támadás végén fejelte a második gólját.

A Debrecen egyenlítő gólja a Puskás Akadémia ellen

Nem adja könnyen a bőrét a DVSC (Debreceni Vasutas Sport Club), amely tankönyvbe illő akció végén, a duplázó Tunde Adeniji fejesgóljával egyenlített a Puskás Akadémia ellen.

A végét megnyomta a Loki, de újabb gólt már nem sikerült szereznie, így maradt az utolsó előtti helyen a tabellán. Arra viszont talán építhet a csapat, hogy a legutóbbi hazai meccs, a Kaposvár elleni gyengécske 1-1 után most legalább az akarat látszott a játékosokon.

Kérdés, a hátralévő négy forduló elég lesz-e a Debrecennek, hogy elmozduljon az utolsó előtti helyről. A döntetlen miatt a Puskás Akadémia sem örülhet, mert így nem tudta kihasználni a harmadik helyen álló Mezőkövesd vereségét.