Új edzőjével kupagyőztest vert az Újpest

Győzelemmel debütált az Újpest FC kispadján Predrag Rogan, a Nebojsa Vignjevicet váltó szerb szakember a Budapest Honvéd ellen vezette nagyon fontos 1-0-s sikerre csapatát.

Lesgól is kellett a biztos fehérvári sikerhez
Győzelmével immáron hat bajnoki óta veretlen.

A forduló előtt az Újpest a 10. helyen állt, és mivel a Paks nyert Mezőkövesden, közvetlenül a mérkőzés előtt már kieső pozícióban volt.

270 perce gólképtelen, ismét kikapott a Mezőkövesd
Az élvonal 3. helyén álló csapat ezúttal a Pakstól szenvedett vereséget.

A 19. percben két óriási helyzetet hagyott ki a Honvéd, előbb Batik lőtt 14 méterről, Banai védett, majd a kipattanóra érkező Szendrei próbálkozására is visszavetődött az újpesti kapus.

Gólt azonban a hazaiak szereztek az első félidő ráadásában, amikor Simon jobbról szépen ívelt középre, Novothny pedig öt méterről szép gólt fejelt (1-0).

A második félidő gyenge játékot hozott, ugyan Batik a 93. percben megdöngette a lécet, az eredmény nem változott, az Újpest 1-0-ra győzött Rogan edző debütáló meccsén.