Kapusgól, ollózás, egészpályás kontra, volt minden az NB I-ben

Kora este egyik hazai csapat sem tudott nyerni az élvonal 19. fordulójában.

A keddi nyitómeccs után szerdán folytatódott az OTP Bank Liga 19. fordulója. Kora este nyolc csapat folytatta szereplését: DVSC–Fehérvár, Kaposvár–Paks, Puskás–DVTK és ZTE–Kisvárda meccseket rendeztek.

Látszólag a Paksnak volt a legkevésbé nehéz dolga, az együttes már az első félidőben 2-0-s előnyre tett szert a sereghajtó otthonában – Könyves Norbert duplázott. A vendég együttes a meccs hajrájában biztosította be győzelmét.

Paksi kontra

Egész pályás paksi kontra

Saját szögletéből kapott gólt a Kaposvár. 😮⚽A 19. forduló meccseit itt nézhetitek élőben: http://bit.ly/2SnZ8X1

Közzétette: M4Sport – 2020. február 5., szerda

A másik kiesőhelyen tanyázó együttes, a ZTE is odahaza került hátrányba az ollózós gólt szerző Kisvárda ellen, a második félidő végéhez közeledve azonban betalált, így megmentette az egyik pontot.

Fernando Viana közelről ollózott a ZTE-kapuba

Viana (Kisvárda) gólja a ZTE ellen

Grozav-elástico ➡️ Grozav-szöglet ➡️ ollózás ➡️ gól ⚽A Kisvárdában először kezdő 🇧🇷Fernando Viana🇧🇷 megszerezte első gólját az NB I-ben.

A Mol Fehérvár FC Armin Hodzic találatával szerzett vezetést Debrecenben, így a bosnyák légiós utolérte a góllövőlista élén a szintén nyolc gólos, de már az NB II-be igazolt Feczesin Róbertet. Az első játékrészben szerzett előnyét sokáig tartotta a Vidi, de alig tíz perccel a vége előtt egyenlített a Debrecen: 1-1 lett a vége.

Hodzic bombázott a léc alá

A Fehérvár vezető gólja a Debrecen ellen

A MOL Fehérvár FC Armin Hodzic góljával szerzett vezetést Debrecenben, az immár nyolcgólos bosnyák támadó ezzel beérte a góllövőlistán Feczesin Róbertet.Élőben a játéknap meccsei: http://bit.ly/2SnZ8X1.

A második félidőben estek a gólok Felcsúton: a mérkőzést emberelőnyben befejező DVTK egészen az utolsó percig vezetett, de itt is jött egy hajrágól a hazaiaktól – a kapus Hegedüs Lajos jött előre egy szögletnél és bólintott a kapuba –, amivel szintén osztozkodtak a pontokon a felek.

OTP Bank Liga, 19. forduló

Debreceni VSC–Mol Fehérvár FC 1-1 (0-1)
Gólszerzők: Bódi (tizenegyesből, 81.), illetve Hodzic (27.)

Kaposvári Rákóczi FC–Paksi FC 0-3 (0-2)
Gólszerzők: Könyves (17., 41.), Sajbán (83.)

Puskás Akadémia FC–Diósgyőri VTK 2-2 (0-0)
Gólszerzők: Knezevic (50.), Hegedüs (90.), illetve Iszlai (tizenegyesből, 58.), Molnár G. (70.)
Kiállítva: Hadzhiev (67. – Puskás)

Zalaegerszegi TE FC–Kisvárda Master Good 1-1 (0-1)
Gólszerzők: Ikoba (77.), illetve Viana (31.)

Ferencvárosi TC–Budapest Honvéd 0-0

Kedden játszották:
Mezőkövesd Zsóry FC–Újpest FC 2-2 (0-1)
Gólszerzők: Jurina (52.), Besirovic (87.), illetve Berecz (öngól, 14.), Novothny (56).

Kiemelt kép: molfehervarfc.hu