A következő élő közvetítés része Óriási izgalmak után jutott EL-csoportkörbe a Fradi

Óriási izgalmak voltak, de megcsinálta a Fradi

4-2-re győzött az FTC a Suduva ellen, és ezzel ott lesz az EL csoportkörében.

Jobban kezdett a Suduva, egy hatalmas védelmi hiba után Verbickas szerzett vezetést a litvánoknak. A Fradi nehezen vette fel a tempót, de aztán Boli büntetőt harcolt ki, amit a Skvarka helyére bekerülő Varga értékesített. Az első félidő hosszabbításában összejött a vezetőgól is, Zubkov beadását Boli húzta be sarokkal.

A Suduva bátrán kezdte a második félidőt, és nem volt meglepő, hogy Topcagic révén egyenlíteni tudott. Három perccel később azonban már 3-2 volt az állás, Tokmac lőtte ki a jobb alsót 20 méterről. A végén a Fradi többször is eldönthette volna a meccset, ezt végül Szihnyevics tette meg egy büntetővel a hosszabbítás legvégén.