Nego duplázott, a Mol Fehérvár legyőzte a DAC-ot

Felkészülési mérkőzésen 3-1-re nyertek a fehérváriak.

Az FC DAC 1904 ellen lépett pályára a Mol Fehérvár FC a felcsúti Pancho Arénában felkészülési mérkőzésen. A fehérváriak az első félórában mezőnyfölényben játszott a Vida Krisztoferrel felálló dunaszerdahelyiek ellen. A nyomásnak meg is lett az eredménye: gyönyörű támadás végén Nego Loic volt eredményes. (1-0)

Az Atlético Madridban folytatja a 126 millió eurós szupertini
Hivatalosan is bejelentették az érkezését.

A második félidő elején egy védelmi megingás után Bilenkyi egalizált (1-1). Az 55. percben Vida emelése Kovácsik felett a kapu fele szállt, ám Fiola a gólvonal előtt tisztázni tudott. A 72 minutumban újra vezetést szerzett a Fehérvár: Juhász szöglet után fejelt a kapuba (2-1). A hajrában Stopira remek beadását Nego vágta be közelről, duplájával pedig végleg eldöntötte a találkozót (3-1).

Mol Fehérvár FC – FC DAC 1904 3-1 (1-0)
Fehérvár: Kovácsik – Fiola, Juhász, Vinícius, Stopira – Pátkai, Nikolov, Hadzic – Nego, Scsepovics, Milanov (Petrjak, 70).
Gólszerzők: Nego (34., 84.), Juhász (72.), illetve Bilenkyi (50.)

Kiemelt kép: vidi.hu