Hajrágóllal nyerte második edzőmeccsét a Mol Vidi FC

Marko Nikolics együttese az osztrák Wolfsberger ellen lépett pályára.

Az osztrák bajnokság bronzérmese, a Wolfsberger AC ellen játszotta második idei felkészülési meccsét az Ausztriában edzőtáborozó Mol Vidi FC. Az első félidőben inkább az osztrákok akarta érvényesült, a fehérváriak nem nagyon tudtak helyzetet kialakítani.

Sorra jönnek a bejelentések a Puskás Akadémiánál
Ezúttal három játékossal hosszabbítottak szerződést.

A második játékrészt is a Wolfsberger kezdte jobban, majd eseménytelen percek következtek. Negyedórával a vége előtt az osztrákok kapusának kellett nagyot védenie: Huszti Szabolcs szabadrúgása után Futács Márkó félollózva próbálkozott, de a hálóőr bravúrral hárított. A 89. percben aztán a Vidi megszerezte a győztes találatot: Berecz Zsombor kiugratása után Milanov centerezett, majd Futács lőtt a hálóba. 0-1

Wolfsberger AC – Mol Vidi FC 0-1 (0-0)

Vidi: Kovácsik – Hangya, Mocsi, Juhász, Tamás – Berecz, Hadzic (Szabó B., a szünetben), Nyári – Milanov, Futács, Huszti.

Gólszerző: Futács (89.)

Kiemelt kép: molvidi.hu