A szezon egyik legfurcsább jelenete is kellett ahhoz, hogy a DVTK életben tartsa bennmaradási reményeit az utolsó forduló előtt: a Honvéd csatárát, Danilót egy lelátóról érkező sípszó zavarta össze, amire azt hitte, hogy a játékvezető fütyült, ezért Vernes oldalszabadrúgását kézzel próbálta megfogni. Berke játékvezető kezezés miatt azonnal a tizenegyespontra mutatott, a csatárnak pedig reklamálásért sárgát is adott. Vernes Richárd értékesítette a büntetőt, majd őrült meccsen 4-4 lett a végeredmény, amivel a Diósgyőr elmozdult a kiesőzónából és feljött a 10. helyre.
Ahol a futball esze és szíve találkozik!
Válogatott írások a legjobbaktól.
Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban!
Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt.
Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék.