A Rangadó.hu minden héten jelentkezik légióskörkép rovatával, amelyben a külföldön szereplő honfitársaink teljesítményét összegezzük.

Ezt láttad már?
Na, ezért akarta Coutinhót a Barca mindenáron – VIDEÓ

Az olasz élvonal 23. fordulójában nem kapott lehetőséget Nagy Ádám a vesztes Bologna színeiben. Összefoglaló ITT.

A Slovan Bratislava felkészülési mérkőzések ikszelt (0-0) a Zenit Szentpétervárral, a pozsonyiaknál Holman Dávid kezdő volt.

Holman kezdő volt, a Slovan ikszelt Fotó: skslovan.com

A portugál másodosztályú Benfica B színeiben először került meccskeretbe Csoboth Kevin, aki a kispadról figyelte csapattársai 3-1-es győzelmét a Varzim felett.

A svájci élvonalban a Lugano 1-0-s győzelmet aratott az FC Basel otthonában. A vendégeknél Vécsei Bálint a 72. percben csereként lépett pályára.

Az osztrák élvonal első tavaszi fordulójában bécsi rangadóra került sor: a Rapid Wien fogadta az Austria Wient. A találkozó szurkolói rendbontás miatt a 30. percben félbeszakadt, de végül a felek folytatni tudták a játékot. Szántó Tamás a kispadról figyelte, ahogy a hazaiak 1-1-es döntetlent játszanak a nagy riválissal.

A spanyol másodosztályú Real Oviedónál nem volt meccskeretben Hidi Patrik, a hazaiak 2-1-re verték a Sporting Gijont.

Izgalmak a bécsi rangadón… Fotó: Twitter