Na, ezért akarta Coutinhót a Barca mindenáron – VIDEÓ

Leo Messi nélkül a spanyol trónkövetelő a városi rangadón.

Philippe Coutinho közel, nagyon közel volt az első barcelonai góljához. A nemrég igazolt brazil csillag az Espanyol elleni városi derbi 22. percében lőtt mesterien a tizenhatos magasságából, balszerencséjére a labdája a felsőlécet találta el.

EZT FIGYELD!
Ilyen bombagól után követeljük vissza a pályára Tottit – VIDEÓ

Az ítéletidőben, zuhogó esőben vívott LaLiga-meccsen nem született gól az első félidőben. Érdekesség, hogy Lionel Messi a kispadon kezdte a találkozót.

A Barca csillaga az 59. percben érkezett, nem sokkal később pedig megszerezte a vezetést az Espanyol. Moreno fejese bravúrt sejtetett, ám a stadionban népszerűségi versenyt aligha nyerő Piqué – ugyancsak fejjel – egyenlített.

Az 1–1 azt jelenti, hogy az évad 22. bajnoki mérkőzése után is veretlen (18-4-0) az FCB, ez pedig rekord, ugyanis hasonló korábban még sohasem fordult elő.