Légiósok
CARSON, CA - MAY 6: Jelle Van Damme #37 of Los Angeles Galaxy clears the ball from Nemanja Nikolic #23 of Chicago Fire but is called for a penalty kick during Los Angeles Galaxy's MLS match against Chicago Fire at the StubHub Center on May 6, 2017 in Carson, California.  The match ended in a 2-2 tie.(Photo by Shaun Clark/Getty Images)

A rekorder Nikolics tovább szárnyal – VIDEÓ

2017. 09. 28. 08:14

Parádézó magyarok: Stieber Zoltán is meglőtte első MLS-gólját.

Magyar idő szerint csütörtök hajnalban volt jelenése bajnoki mérkőzésen a Chicago Fire-nek, Nikolics Nemanjáék pedig idegenben győzték le 4-1-re a San Jose Earthquakes játékosait. A magyar csatár újfent remekelt, hiszen a szünet után csapata harmadik (48.) és negyedik (65.) gólját vállalta magára. Nikolics klubrekordot döntött, hiszen a Fire színeiben korábban még senki nem jutott egy szezonon belül 19 gólig.

Nikolics, a rekorder

A chicagóiak győzelmüknek köszönhetően biztosan ott lesznek már a rájátszásban. A magyar csatár ezúttal 76 percet töltött a pályán.

Így duplázott a magyar csatár

Stieber Zoltán is eredményes volt a D.C. United színeiben, a szélső a New York Red Bulls elleni bajnokin a vendégek vezető gólját szerezte. Ez volt Stieber első találata az MLS-ben, aki végigjátszotta a bajnokit. A találkozó 3-3-as döntetlennel ért véget.

Stieber-bomba szabadrúgásból

Németh Krisztián letöltötte eltiltását, de ezúttal nem kapott lehetőséget a New England Revolution színeiben, a vendégek 6-1-es vereséget szenvedtek az Orlando City otthonában. A hazaiak a 11. perctől kezdve emberelőnyben játszottak.