U17: kikaptunk a szerbektől

A magyar fiatalok 3-1-es vereséget szenvedtek Szerbiától a Telki Kupa első napján, Dorogon.

A magyar U17-es válogatott a Telki Kupa nemzetközi felkészülési torna első játéknapján Szerbia korosztályos csapatával találkozott, Dorogon.

Nagyon rosszul kezdte a mérkőzést a kispadon most debütáló Szélesi Zoltán vezette magyar együttes, hiszen a vendégek már a harmadik percben vezetést szereztek, a szünetben pedig már 3-0 volt a javukra. A második játékrészre javult a magyar válogatott játéka, Virág Ákos büntetőjével szépítettünk is, ennél többre azonban nem futotta.

A torna másik meccsén Csehország 4-0-ra verte Horvátországot. A magyar válogatott csütörtökön a csehekkel mérkőzik, szombaton pedig Horvátország ellen fejezi be a tornát – számolt be honlapján az MLSZ.