Hét góllal nyertek a nők

A magyar válogatott fölényes sikerrel zárta a világbajnoki selejtezősorozatot Bulgáriában.

A magyar női válogatott utolsó világbajnoki selejtezőjén lépett pályára szerdán, az ellenfél a csoport sereghajtója, Bulgária volt Lovecsben. A mieink végül 7-0-ra nyertek, a szünetben csereként pályára lépő Vágó Fanni négyszer volt eredményes. Győzelmével a magyar csapat 12 ponttal a negyedik helyen zárta a csoportot.

A csoport végeredménye: 1. Franciaország 30 pont, 2. Finnország 21 pont (27-9), 3. Ausztria 21 pont (31-14), 4. Magyarország 12 pont, 5. Kazahsztán 4 pont, 6. Bulgária 1 pont

Világbajnoki selejtező, nők, 7. csoport, 10. (utolsó) forduló

Bulgária–Magyarország 0-7 (0-2)

Lovecs, Bulgária

Magyarország: Szőcs – Szeitl, Gál T., Tálosi, Tóth G. (Vágó F., a szünetben) – Nagy L. (Rácz Zs., a szünetben), Hummel-Smuczer, Csiszár (Pádár, 77.), Sipos L. – Szuh, Zeller. Szövetségi kapitány: Markó Edina

Gólszerzők: Csiszár (30.), Sipos (39., 91.), Vágó (51., 64., 67., 71.)