Kezdődnek a visszavágók a Ligakupában

A negyedik fordulóban megismétlődnek a múlt heti párosítások, de most a Fradi is pályára lép.

Kedden és szerdán a negyedik forduló meccseivel folytatódik a Ligakupa. A csoportküzdelmek során elérkeztünk a visszavágókhoz. A múlt héten az U21-válogatott Európa-bajnoki selejtezője miatt elmaradt a Győri ETO – Ferencváros rangadó, amit most pótolnak. Egy héttel ezelőtt a Videoton hazai veresége volt a legnagyobb meglepetés, a székesfehérváriak a Kozármislenytől kaptak ki. Az élvonal első helyezettje most is megmérkőzik a másodosztály sereghajtójával, ezúttal a baranyai városban.

Szerdán két mérkőzést a televízió is élőben közvetít.

Ligakupa, 4. forduló

A-csoport

Október 15. kedd, 14.30: Kisvárda SE – MTK

Október 16. szerda, 17 óra: Diósgyőri VTK – Vasas FC (TV: Sport1)

Az állás: 1. Vasas 6 pont, 2. Diósgyőr 4 pont (3-1), 3. MTK 4 pont (4-4), 4. Kisvárda 2 pont

B-csoport

Október 15. kedd, 17 óra: Mezőkövesd-Zsóry – Nyíregyháza Spartacus

Október 16. szerda, 14 óra: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Debreceni VSC-TEVA

Az állás: 1. Debrecen 9 pont, 2. Balmazújváros 3 pont (4-4), 3. Mezőkövesd 3 pont (3-6), 4. Nyíregyháza 3 pont (3-7)

C-csoport

Október 16. szerda, 17 óra: Szolnoki MÁV FC – Kecskeméti TE-Phoenix Mecano

Október 16. szerda, 18 óra: Újpest FC – Békéscsaba 1912 Előre SE

Az állás: 1. Kecskemét 7 pont, 2. Újpest 4 pont, 3. Szolnok 3 pont, 4. Békéscsaba 2 pont

D-csoport

Október 16. szerda, 14.30: Restart-Ceglédi VSE – Szigetszentmiklósi TK-Erima

Október 16. szerda, 14.30: Puskás Akadémia – Bp. Honvéd

Az állás: 1. Puskás FC 5 pont, 2. Bp. Honvéd 4 pont (5-5), 3. Cegléd 4 pont (6-7), 4. Szigetszentmiklós 3 pont

E-csoport

Október 16. szerda, 14.30: MVM Paks – Dunaújváros PASE

Október 16. szerda, 14.30: Kozármisleny SE – Videoton FC

Az állás: 1. Videoton 4 pont (7-5), 2. Paks 4 pont (7-6), 3. Kozármisleny 4 pont (5-6), 4. Dunaújváros PASE 4 pont (2-4)

F-csoport

Október 16. szerda, 17 óra: Soproni VSE-GYSEV – Tatabánya FC

Október 16. szerda, 19.30: Győri ETO – Ferencvárosi TC (TV: Sport1)

Az állás: 1. Győr 6 pont (11-1, 2 mérkőzés), 2. Ferencváros 6 pont (6-2, 2 mérkőzés), 3. Sopron 3 pont (3 mérkőzés), 4. Tatabánya 0 pont (3 mérkőzés)

G-csoport

Október 15. kedd, 16 óra: Gyirmót FC – Lombard Pápa Termál FC

Október 15. kedd, 16 óra: Sz. Haladás – FC Ajka

Az állás: 1. Pápa 7 pont, 2. Gyirmót 4 pont (7-6), 3. Haladás 4 pont (4-5), 4. Ajka 1 pont