Bajnokok Ligája bajnokok ligája

Buffon és a PSG-védelem bakija után kétszer szerzett vezetést az MU Párizsban – VIDEÓ

Hiába egyenlített gyorsan a PSG, a lesipuskás Lukaku duplázott.

A Manchester United már a második percben megszerezte a vezetést a PSG vendégeként a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján: Kehrer hanyag passzára Romelu Lukaku csapott le Thiago Silvát megelőzve és Buffont kicselezve közelről a kapuba passzolt.

A manchesteriek azonban sokáig nem örülhettek, Mbappé tökéletes tálalását Juan Bernat értékesítette. A 30. percben Buffon ejtett ki egy foghatónak tűnő lövést, a lesipuskás Lukaku pedig ismét vezetéshez juttatta a Vörös Ördöket. A végeredményt megírtuk: egy kérdéses kezezés után a hosszabbításban lőtt tizenegyessel (1-3) mentek tovább az angolok.

Drámai végjáték után csodát tett Párizsban a tartalékos Manchester United
Rashford a hosszabbításban döntött büntetőből, Ole Gunnar Solskjaer a Paris Saint-Germaint is megbabonázta.

Lukaku (0-1)

Bernat (1-1)

Lukaku másodszor (1-2)

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók

Paris Saint-Germain – Manchester United 1-3 (1-2)
Gólszerzők: Bernat (12.), illetve Lukaku (2., 30.), Rashford (94.)
Továbbjutott: Manchester United 3-3, idegenben lőtt góllal

FC Porto – AS Roma 3-1 (2-1, 1-1)
Gólszerzők: Soares (26.), Marega (53.), Alex Telles (117., büntetőből), illetve De Rossi (37., büntetőből)
Továbbjutott: FC Porto 4-3-as összesítéssel