Bajnokok Ligája bajnokok ligája

Nagy balhé volt a Juventus-meccs szünetében

Ronaldo kiállítását nem tudták megemészteni a Juventus vezetői.

A szerdai Valencia‒Juventus (0-2) Bajnokok Ligája-csoportmeccs első félidejében kiállították Cristiano Ronaldót, mert belenyúlt Jeison Murillo hajába, miután a hátvéd elesett a tizenhatoson belül.

Azt már megírtuk, hogy a bíró nem látta az esetet, erről ide kattintva olvashatsz, a torinóiak tapasztalt hátvédje, Leonardo Bonucci viszont pontosan elmondta, mi történt, ezt ide kattintva megtudhatod.

A Marca című spanyol sportnapilap beszámolója szerint a Juventus alelnöke, Pavel Nedved, és további két vezetőségi tag Felix Brych játékvezetőt az öltözőjénél várt a szünetben, és emelt hangon, kiabálva vonták felelősségre a piros lap miatt.

Haragjukat az a tény sem mérsékelte, hogy csapatuk a szünet előtt vezetést szerzett egy büntetőből.

A bíró nem foglalkozott a kritikusokkal, az asszisztenseivel együtt meg sem állt mellettük.

Ronaldónak ez volt pályafutása 11. kiállítása ‒ a Real Madrid színeiben a hatodik ‒, de a Bajnokok Ligájában az első, illetve ez volt a leggyorsabb, hiszen a 29. percben küldték le.

nyitókép: Jose Breton/NurPhoto via Getty Images