Sevilla's Danish defender Simon Kjaer (L) tackles Manchester United's Belgian striker Romelu Lukaku during a last 16 second leg UEFA Champions League football match between Manchester United and Sevilla at Old Trafford in Manchester, northwest England on March 13, 2018. / AFP PHOTO / Oli SCARFF

Mourinho addig szórakozott, míg nagyot égett és kiesett a BL-ből az MU

2018. 03. 13. 22:36

Hatalmas meglepetés a nyolcaddöntőben; egy gól esett Rómában.

Kedd este két újabb csapat jutott be a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe.

A Manchester United a sevillai 0-0 után hazai pályán sem brillírozott, szinte helyzet nélkül hozták le a csapatok az első játékrészt, unalmas negyvenöt percet láthattak a drukkerek. A második játékrészben sem javult a hazaiak játéka, ezt pedig erős füttyszóval értékelte az Old Trafford közönsége. A 72. percben a spanyolokhoz beállt Ben Yedder, ez pedig az MU végzetét jelentette, a francia csatár négy perc alatt két gólt lőtt, így Lukaku válasza már csak a szépítésre volt elegendő. Kiesett a Manchester United.

Korlátozza a légiósok számát az MLSZ az NB I-ben – hivatalos
Több fontos döntést is hoztak, ami jelentős változást hoz az első osztályú bajnokságban.

Az AS Roma 2-1-es hátrányból várta az olaszországi visszavágót a Sahtar Donyeck ellen. A kiegyenlített első félidő után a „farkasok” hét perccel a szünet után megszerezték a vezetést, Strootman remek kiugratását követően Dzeko passzolta el a kapus mellett a ziccert. A római retesz jól zárt, így ez az egy gól elegendő volt a továbbjutáshoz.