Bajnokok Ligája bajnokok ligája

Két szurkoló is a pályára rohant a Barca BL-meccsén, Messi volt a célpont – FOTÓK

A görög klub is komoly büntetésre számíthat.

Nem ez az első ilyen a most futó Bajnokok Ligája-szezonban, hogy szurkoló futott a pályára. A negyedik forduló keddi játéknapján az Olympiakosz–Barcelona (0-0) mérkőzésen történt az eset, ráadásul rögtön kettő – két fanatikus is Lionel Messit vette célba.

Olvastad már?
Nem akarod látni, mi történt a Honvéddal a BL-ben

A klasszis ismét kiválóan kezelte a helyzetet, az első szurkolónak baráti ölelést adott az első félidő végén, a második félidőben érkező csodálójával pedig szelfit készített, majd utóbbi fanatikus is amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan távozott a pályáról.

Az UEFA persze nem fogja szó nélkül hagyni a két esetet, már csak azért sem, mert a Marca cikke szerint a biztonságiak korántsem voltak a helyzet magaslatán – a két szurkoló simán megölelte a világ egyik legnagyobb klasszisát, sőt utóbbi még fotót is kapott tőle a pályán, aztán simán visszament a helyére.

Az első szurkoló csak egy ölelést kért Fotó: AFP/Aris Messinis

A második már fotót is Fotó: AFP/Aris Messinis

Aztán távozott Fotó: AFP/Aris Messinis