Bajnokok Ligája
Bayern Munich fans wave the club's flags and a picture of Bayern Munich's French midfielder Franck Ribery ahead of the German first division Bundesliga football match Bayern Munich vs Hannover 96 in Munich, southern Germany, on September 14, 2013. Bayern munich won 2-0.   AFP PHOTO / CHRISTOF STACHE

RESTRICTIONS - DFL RULES TO LIMIT THE ONLINE USAGE DURING MATCH TIME TO 15 PICTURES PER MATCH. FOR FURTHER QUERIES PLEASE CONTACT DFL DIRECTLY AT + 49 69 650050. / AFP PHOTO / CHRISTOF STACHE

Újabb pofon a Bayern Münchennek a BL-ben

2017. 10. 04. 22:54

Vereség a fontos meccsen.

A legjobb tizenhat közé jutásért rendezett találkozók odavágóján a Chelsea fogadta a Bayern Münchent a női Bajnokok Ligájában. A végeredmény már az első félidőben kialakult, Drew Spence tizedik percben lőtt gólja győzelmet ért a londoniaknak.

Ezt olvastad már?
Kiderült, Kaká miért nem igazolt Manchesterbe

A bajorok így a férfi csapat veresége után a nők miatt is bánkódhattak, igaz Thomas Worle csapata még bizakodhat, hiszen jövő hét kedden Németországban minden esély megvan a fordításra.