Rápihentek a nápolyi meccsre a Real Madrid klasszisai

A lehetséges kezdőcsapatból mindössze ketten játszották végig a múlt heti két bajnoki meccset.

Navas kapuson és Ramos hátvéden kívül egyetlen Real Madrid-futballista sem töltött kétszer kilencven percet a pályán a Las Palmas és az Eibar elleni, múlt heti összecsapásokon. Legalábbis azok közül, akik a Marca című madridi lap szerint a kezdőcsapatban kapnak helyet a kedd esti Bajnokok Ligája-találkozón.

Mindez azt jelenti, hogy a klasszisok alaposan rápihentek a Napoli elleni nyolcaddöntő-visszavágóra. Múlt szerdán a Las Palmas ellen játszott meglepő döntetlent (3-3) a Real: a hazai meccsen Pepe, Modric és Casemiro sem szerepelt, míg Benzema a 71. percben állt be. A szombati, Eibar elleni ütközet már sokkal jobban sikerült, hiszen a fővárosiak úgy győztek 4-1-re, hogy Ronaldo el sem utazott, nem játszott Bale, és nem állt be a kispadról Carvajal, Marcelo és Kroos sem.

A támadósor lehet a legfrissebb, ha Zidane úgy dönt, hogy Nápolyban beveti a BBC-t, hiszen Ronaldo lábában 90, Benzemáéban 84, míg Bale-ében mindössze 47 perc játék van.