Videó

Ilyen okos szabadrúgást ritkán látni a LaLigában

Még Messinek is tetszene a triplázó Raúl De Tomas megmozdulása.

Megy a gólszerzés Raúl De Tomasnak, hiszen péntek este már a hatodik bajnoki találatát jegyezte ebben az évadban. A korábban a Real Madridban (jobbára nem az első csapatban) is szereplő 24 esztendős játékos varázslatos szabadrúgással juttatta előnybe a Vallecanót a Celta Vigo elleni találkozón.

Barclays Premier league lion logo during the Barclays Premier League match between Tottenham and Sunderland played at White Hart Lane on January 16, 2016 in London - Photo Michael Zemanek / BPI / DPPI

A Celtát túlságosan nem rázta meg a negyedik percben kapott gól, hiszen nem sokkal később Nestor Araujo egyenlített, majd Maximiliano Gomez tizenegyesével már nála volt az előny (1–2). Raúl De Tomas még az első félidőben egyenlített, majd a spanyol megszerezte a harmadik gólját is. A slusszpoén Bebe nevéhez fűződik, aki a 91. percben állította be a 4–2-es végeredményt.

(FromL) England's forward Harry Kane is congrulated by England's forward Raheem Sterling, England's midfielder Ross Barkley and England's midfielder Jordan Henderson after scoring the fourth goal of the Euro 2020 football qualification match between Montenegro and England at Podgorica City Stadium on March 25, 2019 in Podgorica, Montenegro. (Photo by Andrej ISAKOVIC / AFP)