Videó sport

Ilyen okos szabadrúgást ritkán látni a LaLigában

Még Messinek is tetszene a triplázó Raúl De Tomas megmozdulása.

Megy a gólszerzés Raúl De Tomasnak, hiszen péntek este már a hatodik bajnoki találatát jegyezte ebben az évadban. A korábban a Real Madridban (jobbára nem az első csapatban) is szereplő 24 esztendős játékos varázslatos szabadrúgással juttatta előnybe a Vallecanót a Celta Vigo elleni találkozón.

A Celtát túlságosan nem rázta meg a negyedik percben kapott gól, hiszen nem sokkal később Nestor Araujo egyenlített, majd Maximiliano Gomez tizenegyesével már nála volt az előny (1–2). Raúl De Tomas még az első félidőben egyenlített, majd a spanyol megszerezte a harmadik gólját is. A slusszpoén Bebe nevéhez fűződik, aki a 91. percben állította be a 4–2-es végeredményt.