Videó

A Tottenham búcsúztatta az Arsenalt a Ligakupából – VIDEÓ

Hazard továbblőtte a Chelsea-t.

Az Angol Ligakupa újabb negyeddöntőire került sor szerda este: az Arsenalhoz a Tottenham Hotspur látogatott, a szünetben pedig Szon góljával a vendégeknél volt az előny. A fordulás után a csereként beállt Harry Kane egyből gólt rúgatott Dele Allival, ezzel eldőlni látszott a továbbjutás. A folytatásban az eredmény már nem változott, az Arsenal – melynek nagy menetelése múlt vasárnap ért véget a Southampton (3–2) pályáján – búcsúzott a sorozattól.

A nap másik mérkőzésén a ChelseaBournemouth-t fogadta, az első félidőben pedig gól nem esett, a győztes találatig pedig egészen a 84. percig kellett várni. Ekkor Eden Hazard döntötte el a továbbjutás kérdését.

Az elődöntőbe így a Tottenham és a Chelsea jutott a szerdai játéknapot követően.