Videó

PSG-rémálom: Neymar után a csatársor másik zsenije is megsérült a válogatottban – VIDEÓ

Mbappé a vállára esett, nem bírta folytatni a játékot.

A Paris Saint-Germain szemszögéből nézve kész katasztrófa, ami a kedd esti válogatott mérkőzéseken zajlik.

Néhány perccel azután, hogy egy lövést követően le kellett cserélni sérülés miatt Neymart a Brazília–Kamerun felkészülési találkozón, a párizsiak másik klasszisa, Kylian Mbappé számára is idő előtt befejeződött a meccs a Franciaország–Uruguayon.

Megvan az aranylabdás és Neymar új csapata?
Kapaszkodj meg, itt a Real Madrid új szuperduója!

A francia támadó a 30. percben egy szerencsétlen ütközést követően rosszul érkezett a földre és vállsérülést szenvedett, a helyét Florian Thauvin vette át hat perccel később. A találkozó egyetlen gólját Olivier Giroud szerezte, a francia csatár az 52. percben tizenegyesből talált be (1–0).