Videó

Filipe Luís zseniális gólja is kellett az Atléti-sikerhez – VIDEÓ

A madridiak védője estében lőtte ki a felső sarkot, sima győzelem a Real Sociedad ellen.

Az Atlético Madrid hazai pályán a Real Sociedad együttesét fogadta a spanyol bajnokság tizedik fordulójában.

Csaknem az első félidő lefújásánál érkezett a matracosok” vezető találata, az első lövésbe még bele tudott lépni az egyik védő, de a labda pontosan Diego Godin elé került, ő pedig kíméletlenül kilőtte a kapu jobb alsó sarkát. (1-0)

A hatvanadik percben kettőre nőtt az Atlético előnye, Filipe Luis vette át a szép passzt majd estében tekerte fel a kapu bal felső sarkába, védhetetlen kísérlet volt. (2-0)

Ezzel a győzelemmel a madridiak felugrottak a LaLiga élére, egyetlen ponttal megelőzve a holnap szuperrangadót játszó Barcelonát.