Videó

Nagy Dominik furcsa fejes góllal köszönt be a meccs elején – VIDEÓ

Később egy asszisztot is kiosztott a magyar középpályás.

Hetvenhárom másodperc kellett Nagy Dominiknek vasárnap délután, hogy bevegye a Wisla Kraków kapuját a lengyel bajnokság tizenkettedik fordulójában.

A Legia Warszawa középpályása Kucharczyk jobb oldalról érkező beadását juttatta fejjel a bal alsó sarokba úgy, hogy fel sem ugrott a védő szorításában – a magyar játékos a harmadik gólját szerezte a most futó szezonban.

A 23. percben aztán előkészítőként tündökölt Nagy, Carlitos Lopeznek adott gólpasszt, így megduplázta előnyét a Legia, ám a győzelem nem jött össze, 3-3 lett a meccs vége.

A hétvégén nem kellett messzire mennünk, hogy szépségdíjas magyar gólokat láthassunk: szombaton az NB I-ben esett egy fantasztikus gól szögletből, a felcsúti védő pedig a saját térfeléről szerzett gólt a Fradinak.