RGy
RGy

2018. 09. 25. 21:36

Egy-egynél, a hajrában.

Az Adana Demirspor ott lesz a Török Kupa következő fordulójában, miután 2-1-re legyőzte a Yeni Ordusport a két együttes keddi mérkőzésén.

A találkozó ötödik percében a Yeni szerzett vezetést, amire egészen a 70. percig nem volt válasza a hazaiaknak – ekkor Karadeniz egyenlített. A játékos „mennybe” mehetett volna, hét perccel később ugyanis magára vállalt egy tizenegyest, azonban azt csúnyán fölé lőtte, ráadásul elég flegmán próbálta meg átverni az ellenfél kapusát.

A hazaiakat végül Cinar mentette meg a 92. percben – ő belőtte a büntetőjét, ezzel lett 2-1.

Real Madrid's Portuguese forward Cristiano Ronaldo, and club president Florentino Perez  during the official presentation of Ronaldo's contract renewal, in the presidential box at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid on November 7, 2016.  (Photo by Oscar Gonzalez/NurPhoto)