Videó

Insúa bevarrta, Sallaiék bánták a bombagólt – VIDEÓ

Óriási találat a Bundesligából.

A Sallai Rolandot immár a kispadra nevező Freiburg vendége volt a Stuttgart a német Bundesliga harmadik fordulójának zárómérkőzésén.

A hazaiaknál Gondorf duplázott, de Mario Gomez is kettőt lőtt a vendégeknél, ráadásul a balhátvéd, Insúa is betalált még az első félidő végén.

Utóbbi találatot érdemes külön is kiemelni: irgalmatlan nagy gólt jegyzett (ezzel lett 1-1 a meccs):

A hajrában Waldschmidt egalizált a hazaiak részéről, így 3-3-mal ért véget a meccs. Sallai nem kapott lehetőséget, a debütálására még várni kell.