Videó

Alisson rálépett a „kariusi” útra? Góllal zárult a hajmeresztő baki – VIDEÓ

A Liverpool buta gólt kapott, de a „vörösök" előnye kitartott a hajrában.

Az angol élvonal negyedik fordulójában a Leicester Cityhez a Liverpool FC látogatott. A „vörösök” előnye a szünetben már két gól volt, Mané a 10., míg Firmino a 45. percben jegyzett pontos gólt.

A fordulás után szépített Leicester: a 63. percben Alisson nem tudott túljárni Iheanacho eszén, a csereként beállt nigériai szerelte a brazil kapust, passza után pedig Gezzal volt eredményes. (Lentebb videón mindegyik találat!) A hálóőr egyébként egy héttel ezelőtt egy szemtelen cselt már bemutatott, akkor nem volt ügyetlen hasonló helyzetben, ITT mutattuk a szenzációs felvételt.

A vendégek előnye végül a hajrában kitartott (1-2), így a Klopp-csapat négy fordulót követően továbbra is száz százalékos mutatóval vezeti a PL-tabellát. A Leicester volt az első klub, amely az új szezonban tétmérkőzést gólt tudott lőni Alisonnak.