Videó

Öt gól esett a Fradi első bajnokiján – VIDEÓK

Esélye sem volt a DVTK-nak.

A 14. percig kellett várni a Ferencváros első szezonbeli góljára: a Diósgyőr elleni bajnokin Tamás Márk szerencsétlenül kanalazta saját kapujába Böde centerezését.

Fradi vezető gól

Ha nincs Tamás Márk, akkor Spirovski belsőzi a kapuba Böde labdáját, 1–0-ra vezet a Fradi. A Fradi–Diósgyőr bajnokit itt nézhetitek élőben: bit.ly/2NxiPrx

Közzétette: M4Sport – 2018. július 22., vasárnap

Időközben már a második Fradi-gól is megérkezett: Marcel Heister növelte a különbséget a 25. percben:

2. Fradi-gól

A Fradi új szerzeménye, Marcel Heister első NB I-es gólját szerezte, pazarul lőtt a hosszúba, már 2–0-ra vezetnek a zöld-fehérek.A Fradi–Diósgyőr bajnokit itt nézhetitek élőben: bit.ly/2NxiPrx

Az első félidő hajrájában Bacsa szépített, de Varga ismét kettőre növelte a különbséget:

Bacsa szépítő gólja

Bacsa Patrik két Fradi-védő közt tudott eredményes lenni 2–1.A Fradi–Diósgyőr bajnokit itt nézhetitek élőben: bit.ly/2NxiPrx

Varga beszenvedte a büntetőt

Varga Roland elsőre még kihagyta a Lanzafame buktatásáért megítélt büntetőt, aztán…, 3–1 a zöld-fehéreknek.A Fradi–Diósgyőr bajnokit itt nézhetitek élőben: bit.ly/2NxiPrx

A második félidő közepén Leandro remek passzát Varga fejelte a kapuba (4-1):

Varga remek fejesgólja

Varga Roland csukafejesből vette be a diósgyőri kaput. A Fradi–Diósgyőr bajnokit itt nézhetitek élőben: bit.ly/2NxiPrx